Ucuz Moto Kurye

ucuz-moto-kuryeFirmamız İstanbul kurye merkezi olarak bu yıl yapmış olduğumuz kampanyadan dolayı sizlere çok indirimli ucuz kurye fiyatları sunuyoruz. Özellikle istanbul 1.bölge de yer alan firmalar için çok daha indirimli bir kampanyamız vardır. Şuan da istanbul da mecidiyeköy, şişli, beşiktaş, ortaköy, levent, okmeydanı, maslak, etiler, taksim, beyoğlu, karaköy gibi merkezi yerler de yer alan firmalar kurye gönderilerini ortalama 10 ile 25 TL arası göndermektedirler. bizler ise firmamıza abone olmanız durumunda sadece ve sadece 10 TL'den başlayan fiyatlar sizlere sunmaktayız.

Ayrıca ucuz moto kurye kampanyamız nedeniyle yoğun kurye gönderisi olan firmalar için kendi gönderini ve kendi fiyatını sen belirle çalışması uygulamaktayız. Ucuz kurye hizmetimiz de normal kurye fiyatları standardına göre sizler belirliyorsunuz ayrıca ne kadar gönderi yoğunluğunuz varsa o kadar daha ucuz kurye fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

NEDEN UCUZ KURYE ?

Bu hizmet ile artık yüksek kurye gönderi ücretlerinize engel olup çok uygun fiyatlara istanbul içerisin de kurye gönderilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle bünyesinizde kiralık kurye bulunduruyorsanız artık öyle yüksek masrafları karşılamanıza gerek yok çünkü sizlere çok çok uygun ucuz moto kurye fiyatları sunuyoruz. Hemen sizler de ucuz kurye kampanyamızla alakalı bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. TEL: 0212 220 22 11 PBX   GSM:  +90 542 777 26 91 Arayın

 

UCUZ MOTO KURYE TESLİMAT SÜRELERİ !

İstanbul içerisinde ucuz moto kurye teslimat sürelerimiz mesafeye bağlı olarak değişmekle birlikte 30 dakika ile 75 dakika arası değişmektedir.

UCUZ MOTO KURYE FİYATLARI !

Ucuz moto kurye fiyatlarımız 10 TL'den başlamaktadır. Ayrıca gönderi yoğunluğunuza bağlı olarak sizlere çok çok uygun fiyatlar sunuyoruz konuyla ilgili hemen bizimle iletişime geçip kampanyadan faydalanabilirsiniz.

JoomShaper
salyangoz ev dekorasyonu