Motorlu Kurye Servisi

İstanbul içerisinde acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için bünyemizde bulunan motosikletli personellerimiz ile motorlu kurye hizmeti sağlıyoruz.

motorlu kuryeGün içerisinde personellerimiz istanbulun bütün semt ve ilçelerinde evrak alım ve teslimatları gerçekleştirerek sizlerden gelebilecek herhangi bir sipariş doğrultusunda evraklarını 20 dakika içerisinde sizlerden alıp gidecekleri adreslere 45 dakika ile 180 dakika içerisinde teslimatını yapıyoruz. Teslimatını yaptığımız evraklar ile ilgili gerekli teslimat detaylarını sizlere istemeniz durumunda telefon, sms, mail yada faks yolu ile bildiriyoruz. Personellerimiz de bulunan GPRS sistemi ile adresinize en yakın bulunan motorlu kurye personellemizi görerek sizlere bilgi verebiliyoruz yada evrak ne zaman teslim olacak gibi bilgi istediğiniz de navigasyondan bakarak personelin ne kadar sürede evrakınızın taşıma işlemini gerçekleştireceğini anında hiç bekletmeden bilgi veriyoruz.

MOTORLU KURYE FİYATLARI !

İstanbul içerisinde motorlu kurye fiyatları evrak vb gibi gönderilerinizi göndereceğiniz ilçe ve semtin bulunduğu bölgeye göre değişerek fiyatlandırma evrakın alınıp teslim edileceği semte göre değişir.

Ayrıca firmamızı arayarak abone olmak isteyen herkese koşulsuz olarak % 40 motorlu kurye indirimi sağlanacaktır.

NOT: Kurye aboneliği ücretsizdir. herhangi bir ücret talep edilmez.

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞİ İÇİN:

istanbul motorlu kurye

0212 220 22 11

0507 179 65 66

JoomShaper
salyangoz ev dekorasyonu