Kiralık Kurye

Firmanızın ihtiyaçları için kurumsal anlamda kurye gönderi evraklarınızı en ekonomik koşullara indirmek için bireysel yada kurumsal anlamda kiralık kurye hizmeti veriyoruz. Özellikle gümrük, trafik, lojistik ve evrak yoğunluğu fazla olan firmalara çözüm üretebilmek için sizlere kendi elemanınızmış gibi personeller göndererek işlerinizin akışını çok hızlandırıyoruz.

Kiralık moto kurye personellerimizi sadece istanbul kiralık kurye ihtiyacı olan firmalara sağlıyoruz. Firmanıza ekonomik anlamda çözüm üreterek aylık olarak fatura ücreti, kdv, yakıt, ssk, yemek gibi bütün giderlerinizi 0'a indiririz.

KİRALIK KURYE TESLİMAT SÜRELERİ !!!

Evrak teslimat süreleri tamamen personeli sizlerin çalıştırma durumuna bağlı olarak değişir. İstediğiniz saatte, istediğiniz vakitte personeliniz gibi istediğiniz adres ve semtlere götürüp teslimatlarını yapar. Teslimat süresi tamamen sizlerin isteğine bağlı olarak değişir. Ayrıca personel sizlere hangi adrese hangi sürede götürürdüğünü bildirir sizler de ona göre planlamalarını rahatça yapabilirsiniz.

KİRALIK KURYE ÇALIŞMA ŞARTLARI ?

  • Personelimiz sabah saat 08:30'da çalışma başlayıp akşam 19:00'da mesaisi biter.
  • Personelimizin bütün SSK Giderleri bizim firmamız tarafından karşılanır.
  • Personelimizin bütün yol yakıt ücretleri bizim tarafımızdan sağlanır.
  • Günlük yemek vb gibi giderleri kurye merkezi karşılar.
  • Günlük olarak 2 köprü 2 otoban geçiş hakkı verilir. Bu hakların aşılması durumunda geri kalanı personeli kiralayan firma tarafından karşılanır.

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN HEMEN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

TEL: 0212 222 86 02

CEP:  +90 542 777 26 91 Arayın

GSM NUMARAMIZDAN 7/24 OLARAK DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

İSTANBUL KİRALIK KURYE

İSTANBUL KURYE MERKEZİ

JoomShaper
salyangoz ev dekorasyonu