Ekspress Moto Kurye

İstanbul içi ve yakın illerde masadan masaya evrak taşımacılığının bir şeklidir. Çağrı merkezimize kurye çağrısında bulunduğunuz andan itibaren bulunduğunuz bölgeye göre operasyon birimimiz tarafından motorlu kurye personelimiz en hızlı şekilde gönderilir. Ekspres gönderi bölge zamanlarını baz alacak şekilde(en kısa sürede) gönderiniz personellerimiz tarafından teslim alınarak ekspress kurye hizmetimiz ile başka herhangi bir adrese uğramadan direkt olarak evrakınızı verdiğiniz adrese götürüp teslimatını gerçekleştirir.

Ekspress moto kurye hizmeti ile istanbul içerisinde 30 dakika ile 75 dakika arasında evraklarınızın sizlerden alıp gideceği adrese teslim ediyoruz.

Neden Ekspres Kurye

Çok acil olan gönderileriniz, evrakalrınız, sözleşmeleriniz, dökümanlarınız, bir yerde unuttuğunuz herhangi bir eşyanız gibi her türlü acil ihtiyaçlarınız için sizlere özel ekspres kurye hizmeti sağlıyoruz. Bu hizmetimizde personelimiz direkt olarak sizlere tahsis ederek sizin istediğiniz şekilde sizlere özel kurye hizmeti sağlar.

Ekspress Kurye Fiyatları ?

Ekspress kurye fiyatlarımız size özel olmakla birlikte evraklarınızı gönderdiğiniz mesafe ve bölgeye göre değişir. Sizlere özel olarak fiyat uygulaması yapmaktayız. 

 +90 542 777 26 91 Arayın

Hemen Sipariş vermek istiyorsanız 0212 222 86 02 nolu telefonumuzu arayarak acil ekspress kurye çağırabilirsiniz.

JoomShaper
salyangoz ev dekorasyonu