Hizmetlerimiz

MOTORLU KURYE HİZMETLERİ

NORMAL KURYE HİZMETİ

İstanbul içi ve yakın illerde masadan masaya evrak taşımacılığının bir şeklidir. Çağrı merkezimize kurye çağrısında bulunduğunuz andan itibaren bulunduğunuz bölgeye göre operasyon birimimiz tarafından motorlu kurye personelimiz gönderilir. Normal gönderi bölge zamanlarını baz alacak şekilde gönderiniz personellerimiz tarafından teslim alınıp gönderdiğiniz adrese en güvenli şekilde teslim edilir. Bölge teslimat süreleri ve fiyatları, fiyatlarımız bölümünde bilgilerinize sunulmaktadır.

EKSPRESS KURYE HİZMETİ

İstanbul içi ve yakın illerde masadan masaya evrak taşımacılığının bir şeklidir. Çağrı merkezimize kurye çağrısında bulunduğunuz andan itibaren bulunduğunuz bölgeye göre operasyon birimimiz tarafından motorlu kurye personelimiz en hızlı şekilde gönderilir. Ekspres gönderi bölge zamanlarını baz alacak şekilde(en kısa sürede) gönderiniz personellerimiz tarafından teslim alınıp gönderdiğiniz adrese en hızlı ve güvenli şekilde teslim edilir. Bölge teslimat süreleri ve fiyatları, fiyatlarımız bölümünde bilgilerinize sunulmaktadır. Ekspres kurye hizmeti şeklinde verilen bölge süreleri %100 oranında kısalırken verilen bölge fiyatları %100 oranında artar.

ARABALI KURYE HİZMETİ

İstanbul içi ve yakın illerde masadan masaya evrak taşımacılığının bir şeklidir. Motorlu kuryenin taşıyamayacağı kadar hacmi veya ağırlığı olan gönderilerinizde şirketimize ait olan araçlarımızla gönderinizi adresinizden alıp alıcısına en kısa sürelerde (trafik ve hava şartları etkilemektedir) teslim ederiz. Bu hizmet şekli fiyatlarımız bölümünde ki fiyatların 4 katıdır. Dahafazla kuryekurye detay için tıklayın..

JoomShaper
salyangoz ev dekorasyonu