Kurye Merkezi

Kurumsal Bir Moto Kurye Firması mı Arıyorsunuz ?

Doğru Zamanda Doğru Adresteyiz...

Hakkımızda

hakkimizdaİstanbul kurye merkezi sektörde edindiği 17 yıllık tecrübeyi,uzman kadrosunu,bilgi işlem departmanı ve hizmet anlayışı ile yeniden yapılanmış olup,İstanbul ve yakın illere kaliteli,hızlı ve ekonomik hizmet vermeyi misyon olarak benimsemiştir.

İstanbul’da kurulan İstanbul kurye merkezi ulaştırma bakanlığından alması zorunlu tutulan p1 yetki belgesini de almış bulunmaktadır.

İstanbul kurye merkezi şehir içi motorlu taşımacılık sektöründe müşterisine saygılı,dürüst,müşterisinden gelecek olan her türlü talebe göre esnek hareket eden, müşterisinin işini kolaylaştıracak çözümler üreten, her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutan,sonuç odaklı, hızlı,kaliteli,güvenilir bir hizmet sunmaktadır.
İstanbul kurye merkezi sadece İstanbul içi ve yakın illere motorlu kurye hizmeti değil,tüm bunlara paralel olarak İstanbul içi veya yurt geneli toplu dağıtım,İstanbul içi veya yurt geneli kargo hizmetlerini de aynı titizlikle müşterileriyle buluşturmaktadır.

Siz değerli müşterilerinin kurye, kargo ve dağıtım konularında ve buna bağlı her türlü organizasyonlarda sadece bir telefon mesafesinde olan İstanbul kurye merkezi her zaman (7 gün 24 saat) hizmete hazırdır.

“ Doğru zamanda doğru adreste... ”

İstanbul kurye merkezi, İstanbul dağıtım merkezi, İstanbul kargo merkezi ve İstanbul posta merkezi ailesi olarak çalışmalarınızda başarılar dileriz.

JoomShaper
salyangoz ev dekorasyonu